07
ožu
2022
Vijesti plus

MBZ 2023. otvara natječaj za članicu/člana produkcijskog tima

MBZ

Muzički biennale Zagreb, festival suvremene glazbe, traži dvije osobe za rad u području produkcije i organizacije festivala.

Ako svoju motivaciju pronalazite u novim izazovima, a komunikativni ste, organizirani, volite timski rad te imate iskustva u kreativnoj i kulturnoj industriji, s posebnim naglaskom na glazbu, pošaljite nam svoju prijavu i postanite dio MBZ 2023. tima, stoji u objavi Natječaja.

Opis poslova

  • – predprodukcija festivala, organizacija i provedba pojedinih projekata (koncerata i srodnih programa) u okviru festivala MBZ 2023.
  • – samostalno vođenje pojedinih projekata, koordinacija svih segmenata pojedinih projekata, kao i stalna komunikacija s programskim akterima, umjetnicima, partnerima i sl.
  • – komunikacija s ostalim članovima produkcijskog tima, uska suradnja s ostalim festivalskim timovima (tehničkim, press, volonterskim i sl.)
  • – ugovaranje (prema potrebi) poslova s vanjskim partnerima (najam opreme, instrumenata), nadzor izvršavanja posla
  • – praćenje provedbe svih segmenata produkcije i organizacije festivala, analiziranje programskih i financijskih podataka, strukturiranje izvješća o učinkovitosti i kvaliteti provedenih programa

Uvjeti

  • – prethodno iskustvo na sličnim poslovima – sudjelovanje u organizaciji događanja ili festivala u kulturi (sve grane umjetnosti)
  • – jezici: izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu, ostali jezici prednost
  • – računalne vještine: MS Office
  • – sklonost multitaskingu i timskome radu, komunikativnost

Dodatne vještine koje će se valorizirati pri ocjenjivanju prijava (neobavezno)

  • – poznavanje drugih jezika
  • – iskustvo u pisanju prijava na projekte te izrada financijskih i programskih izvješća
  • – iskustvo u osmišljavanju promocijskih i medijskih aktivnosti
  • – iskustvo u fundraisingu

Festivalska ekipa nudi vam timski rad, ugodnu radnu atmosfera te kreativnost i samostalnost u radu, a riječ je o honorarnom angažmanu temeljem ugovora o djelu  ili ugovora o radu na određeno, na puno radno vrijeme u trajanju do kraja svibnja 2023..

Rok prijave: 31. ožujka 2022.
Početak rada: 2. svibnja 2022.

S užim izborom kandidata održat će se razgovori u razdoblju od 4. do 8. travnja te će se nakon toga odabranim kandidatima ponuditi angažman.

Za prijavu je potrebno poslati tabularni životopis, motivacijsko pismo te popis dosadašnjeg iskustva na sličnim poslovima uz barem jednu preporuku poslodavca ili suradnika na e-mail adresu: [email protected]

Moglo bi Vas zanimati